SŠ SČMSD Humpolec

Střední škola informatiky
a cestovního ruchu SČMSD Humpolec, s.r.o.
Hradská 276
39601 Humpolec
Mgr. Marie Loskotová – ředitelka

E-mail: info@stredniskola.com
www.stredniskola.com

Naši studenti mají při výuce k dispozici nejnovější materiální a technické vybavení, odbornou učebnu výpočetní techniky, cizích jazyků,
cestovního ruchu, multimediální učebnu a dvě učebny s interaktivní tabulí, studovnu a vlastní tělocvičnu.

Všechny učebny jsou vybaveny moderní výpočetní technikou připojenou nepřetržitě na Internet, kterou mohou žáci využívat po celý den nejen k výuce, ale i k čerpání potřebných materiálů pro další studium.

Od roku 2003 vlastní naše škola certifikát kvality udělovaný Sdružením soukromých škol Čech, Moravy a Slezska.
Z celé České republiky má tuto certifikaci pouze sedm soukromých škol.

Nově bylo při škole otevřeno moderní jazykové a vzdělávací centrum, které nabízí kurzy anglického, německého, španělského jazyka všech úrovní a věkových kategorií včetně dětí předškolního věku.

Dále pořádáme kurzy počítačové gramotnosti s možností získání certifikátu ECDL.