SŠGH Praha

STŘEDNÍ ŠKOLA GASTRONOMICKÁ A HOTELOVÁ s.r.o.
VRBOVA 1233,
147 00 PRAHA 4 – BRANÍK

Ředitel školy: Ing. Tomáš Kadlec
E-mail: info@ssgh.cz
www.ssgh.cz

Dálkové studium, maturita dálkově, nástavbové studium

Nabízíme vám dálkové studium v oborech Hotelnictví, Cestovní ruch a Kuchař – číšník. Pro studium těchto oborů Vám stačí pouze základní vzdělání. V odvětvích, jako je gastronomie a cestovní ruch, mají naši absolventi velkou šanci nalézt výborné pracovní uplatnění.

Přijímací zkoušky se nekonají.

K žákům přistupujeme individuálně – uvědomujeme si náročnost a specifika studia při zaměstnání.
Tříleté dálkové nástavbové studium: Gastronomie a Podnikání

Maturitní studium oboru Gastronomie je určeno pro zájemce, kteří již jsou vyučeni nebo právě ukončují studium oborů kuchař nebo číšník.

Maturitní studium oboru Podnikání je určeno pro absolventy všech 3-letých výučních oborů.

Získejte maturitu v atraktivním oboru a zvyšte své šance na uplatnění ve středním a vyšším managementu.