ZŠ Pod Skalkou

E-mail: reditel@zspodskalkou.cz
www.zspodskalkou.cz

Vybavení školy:

Pro zlepšení kvality výučování cizích jazyků byla vybudována posluchárna.
Keramická pracovna je vybavena hrnčířským kruhem a pecí. Jedná se o samostatnou specializovanou svébytnou pracovnu.
Škola vybudovala chemickou a fyzikální pracovnu, dílnu pro praktické činnosti, dvě jazykové učebny, učebnu zeměpisu, 2 učebny pro výpočetní techniku, cvičnou kuchyňku, pracovnu literární výchovy, výtvarné výchovy a multimediální pracovnu.
Zastaralé vybavení učeben je podle možností postupně nahrazováno novým.

V letních měsících mají žáci s učiteli možnost využívat dvě venkovní učebny, které jsou v areálu školy. Tyto učebny slouží o přestávkách také k relaxaci.
Velká tělocvična, která proběhla rekonstrukcí, k tomu patří sportoviště. Jedná se o asfaltový 250 m ovál, 3 hřiště, 2 doskočiště na skok daleký a 4 šplhadla.

Škola má k dispozici 2 počítačové učebny s internetem