ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská

Ředitelka školy: PaedDr. Zuzana Holečková
E-mail: reditel7.zs@volny.cz
www.7zskladno.cz

Oficiální název naší školy je “Základní škola a Mateřská škola Kladno, Vodárenská 2115″, ale téměř všichni nás znají pod starším označení 7. ZŠ Kladno, neboli “Sedmička”. Pro mnoho lidí je sedmička šťastné číslo a my si přejeme, aby i naše škola byla pro vaše děti – naše žáky, ale i učitelea ostatní zaměstnance šťastnou školou. Ke škole patří ještě menší budova, ve které je školní družina a také jídelna.

Zřizovatelem školy je Magistrát města Kladna, od roku 1994 máme právní subjektivitu. V roce 2003 došlo ke sloučení mateřské školy ve Vodárenské ulici právě s naší školou. V roce 2010 vzniklo další odloučené pracoviště mateřské školy ve Foglarově ulici.

K dispozici máme tělocvičnu, venkovní asfaltové hřiště a také nově zrekonstruované travnaté hřiště s plochou pro baseball, které spravují Sportovní areály města Kladna.